Zvolte prosím jednu možnost z výběru v panelu výše, nebo použijte vyhledávač.

Dny otevřených dveří

 • Dny otevřených dveří

Family dny

 • Family dny

Firemní párty

 • Firemní párty

Koncerty pro firmy

 • Koncerty pro firmy

Konference

 • Konference

Plesy

 • Plesy

Road show

 • Road show

Služby

 • Catering od profesionálů
 • Dekorace interiérů a exteriérů
 • Dramaturgie a režie eventu
 • Květinové výzdoby
 • Scénografie
 • Vytipování a zajištění exklusivních lokalit
 • Zajištění kompletního technického vybavení
 • Zajištění konferenčních sálů
 • Zajištění tlumočnických služeb v rámci kongresů

Teambuildingy

 • Teambuildingy

Vánoční večírky

 • Vánoční večírky

Firemní párty

Lorem ipsum
dolor sit amet

dáváme vaší akci křídla v tom nejlepším slova smyslu navrhneme zajímavé a kreativní řešení vaší firemní akce malé i velké. Máme rádi výzvy a s naším profesionálním týmem se těšíme na spolupráci právě s vámi!

Nezávazná poptávka

Zde můžete vložit nezávaznou poptávku umělce či akce. Náš tým se vám bude věnovat.

*
*
*
*
*

Chybí obsah formuláře, prosíme o doplnění.

Aktuality:

Koncert Dasha - O trochu větší koncert 5 přesunut!

Důležité! Koncert Dasha – O trochu větší koncert 5 se přesouvá z 22.4. na 6.10.2020 od 19.00 Divadlo Hybernia. Na FB novaart najdete video, které Dasha svým příznivcům natočila.Děkujeme vám za stálou přízeň a těšíme se na vás v říjnu.

Koncert Original Vintage Orchestra již 19.dubna 2020

Original Vintage Orchestra je 16členný big band, který založil a řídí hudebník, zpěvák a entertainer Petr Kroutil. Orchestr hraje americkou hudbu 20. let autentickým zvukem za použítí dobových nástrojů i mikrofonů. Vedle původní tvorby z této doby ovšem hrají i nové big bandové úpravy slavných moderních písní. To vše je zaranžováno tak, jako by píseň byla složena a hrána ve 20. letech minulého století. V Lucerna Music Baru vystoupí 19. dubna.

Festival Zlatá Praha 2018

Milujete film, hudbu, tanec a divadlo, ale Cannes, Glastonbury ani Karlovy Vary Vám letos nezapadají do harmonogramu? Máme pro Vás řešení. Jeden z nejstarších, nejtradičnějších a nejprestižnějších evropských uměleckých festivalů, Zlatá Praha.Přidáte-li k tomu prostředí Nové scény Národního divadla, sídla světově renomované Laterny magiky, která Zlatou Prahu od 19. do 22. září hostí, pak už je patrně rozhodnuto, že tento festival nemůžete opomenout.  Především 22.9 si nenechte ujít, jelikož Vás čeká na piazzettě Národního divadla bohatý umělecký program

Koncert Michael Jackson Symphony ve Forum Karlín

V rámci 60. výročí Michaela Jacksona proběhne 3.10.2018  koncert celosvětově jedinečného projektu MICHAEL JACKSON SYMPHONY. ve Forum Karlín.

Koncert Dashy & Pajky Pajk Quintet v Boskovicích

Přijměte pozvání na koncert Dasky & Pajky Pajk Quintet, který se uskuteční v neděli 20.5.2018 v Boskovicích Koncert začíná v 19:00 v Sokolovně. 

DASHA PŘEVEZME ZA SVÉ PRVNÍ ALBUM ZLATOU DESKU!

Zpěvačka Dasha vydala před pěti měsíci první album s příznačným názvem Konečně, které se setkalo s tak příznivým ohlasem u posluchačů, že podle pravidel Národní federace hudebního průmyslu IFPI–ČR dosáhlo svým úspěšným prodejem na statut zlaté desky. Dasha Zlatou desku Supraphonu převezme ve středu 11. dubna 2018 v Divadle Hybernia, kde pořádá svůj O trochu větší koncert. Dasha před vyprodaným sálem vystoupí s Pajky Pajk Martina Kumžáka.

Koncerty Michael Jackson Symphony ve Zlíně a ve Skutči

V rámci 60. výročí Michaela Jacksona proběhnou 4.4 a 6.4 ve Zlíně a následně 22. dubna ve Skutči další koncerty celosvětově jedinečného projektu MICHAEL JACKSON SYMPHONY. Koncert se uskuteční ve spolupráci s Moondance Orchestra a Filharmonií Hradec Králové.

Koncert Dasha & Moondance Orchestra

11.4. 2018 proběhne v divadle Hybernia další koncert Dashy a Moondance Orchestra s názvem O trochu větší koncert 3. 

Dasha & Moondance Orch.

Přijměte pozvání na 5.4.2018 do Sono Centra v Brně, kde vás uvítá svět StarDance a především si přijďte užít české i světové hity v podání Dashy,Nadi Wepperové, Dušana Kollára a Michala Cermana v doprovodu Moondance Orchestra pod vedením Martina Kumžáka.  

DASHA MÁ NOVÉ ALBUM – KONEČNĚ!

Dasha vydá 27. října 2017 nové studiové album, které dostalo příznačný název: „Konečně“. Zpěvačka mnohé své příznivce asi překvapí, protože nepůjde ani o swingové evergreeny s Big Bandem, ani o muzikálové melodie či osvědčené coververze, ale o původní písně psané jí přímo na tělo. Pod vedením producenta Davida Solaře se podařilo sestavit repertoár, který jí umožňuje ukázat hlasové možnosti, znít současně a moderně. V pátek 27. října 2017 vydá Supraphon album Dasha - Konečně na CD, ale i v digitálních formátech MP3, FLAC a HI-RES.

Reklamní spolupráce společnosti Lease Plan Česká republika s.r.o. a Dashy

Společnost LeasePlan Česká republika s.r.o. a Dasha spolu uzavřeli reklamní smlouvu o vzájemné spolupráci.  

Michael Jackson Symphony

18.12.2017 od 19:30 proběhne v paláci Žofín další koncert celosvětově jedinečného projektu MICHAEL JACKSON SYMPHONY. Koncert se uskuteční ve spolupráci s Moondance Orchestra a Filahrmonií Hradec Králové .

Bára Basiková a Dalibor Gondík SPOLU

Bára Basiková a Dalibor Gondík spolu, nový projekt koncertního vystoupení Báry a Dalibora s big bandem. Koncert plný povídání, netradičních duetů je pro vás připraven od ledna 2017.

Křest CD Chantal Poullain

Chantal vydala v listopadu 2016  v koprodukci nova-Art s.r.o. , CD pod Názvem Chantal Chansons. Je plné krásných francouzských šansonů a v bookletu najdete osobní vysvětlivky od  Chantal o vztahu k jednotlivým  písním.

Napsali o nás:

 

 

článek v Business Woman !!

 

 

 

článek v Business Woman !! část 2

 

 

 

dasha poprvé zazpívá její repertoár !

 

 

 

Michael Jackson Symhony získal záštitu Hlavního města Prahy

 

 

Zpěvačka a muzikálová herečka Dasha převzala Zlatou desku Supraphonu

 

 

Reference z Plesu v Opeře v Chemnitz

 

 

Začínáme slavit - zahajovací open-air koncert - Pardubice

 

nova-Art podporuje Nadaci Archa Chantal

 

 

KoNEČNĚ DASHA!!!

naleznete rozsáhlý rozhovor s Dashou k její nové desce